“VABADUS KRISTUSES” KURSUS

EKNK 06.09.22


10 NÄDALAT TÕDE, PÖÖRDUMISI JA LÄBIMURDEIDREGISTREERI

MIS TOIMUB?

“Vabadus Kristuses” on 10st sessioonist koosnev jüngerluse kursus, mis sobib hästi väikegruppides läbiviimiseks.TÕDE

Sisukad õppetunnid aitavad avastada tõde, kes me oleme Kristuses ning seda pidevate vaimsete konfliktide taustal.

PÖÖRDUMINE

Nii nagu auto vajab korralist hooldust, tuleb meilgi endid “läbi katsuda”(2Kr 13:5). “Sammud vabadusse” on oluline osa kursusest, mis võimaldab avastada tõde iseenda kohta.

LÄBIMURRE

Kursuse kulminatsiooniks on “Kindluste lõhkumine”- meelte uuendamise kaudu purustatakse kõik argumendid, mis seavad end jumalatunnetuse vastu. (2Kr 10:5).Üritust korraldavad Elim misjonärid Alan ja Alice Osborn koostöös Eesti Kristliku Nelipühi KirikugaMeist - Alan & Alice Osborn

Vabadus Kristuses Teenistuse juhid EestisTerve puu kannab paremat vilja. Meid on kutsutud olema Jeesuse järgijad, kuid jüngriks kujunemise teekonnal on palju takistusi. Meie palve ja püüdlus on olla Sulle õnnistuseks ning aidata kasvada selleks, kelleks Jumal Sind kutsunud on. Sinu edenemine mõjutab positiivselt kogu Kristuse ihu ja aitab Jumala Kunigriigil laieneda Eestis tervikuna. Sa oled oluline!

"Vabadus Kristuses" pilootkursusega EKNK pastoritele ja töötegijatele alustame aprillis 2022. Kõigile soovijatele loodame kursuse läbi viia septembris 2022.

KONTAKT

email: estonia@freedominchrist.org

phone: +372 5668 2379